Uz augšu

HEMPHILIA® produktu sastāvā ir augu dabiskās izejvielas – organiskas un dabai draudzīgas.

Skaistums atklājas ne tikai ārienē, bet arī zinātnē, enerģijā, pārmaiņu plūsmā un, protams, dabā. Viss dzīvais un pozitīvais ir patiesi skaists, un augu dvēsele ir kā dzeja ikvienam, kurš prot to sajust un novērtēt. Augu nepārspējamā vitalitāte un milzīgais dziedinošais spēks ar pierādītu efektivitāti, ko arvien atklājam pateicoties aizrautīgām personībām, ir dabas un zinātnes vienotības pamats. HEMPHILIA® izcelsme meklējama zinātnes, dabas un aizrautības harmoniskajā līdzsvarā; būtības esencē, kas plūst no paša dzīvības avota.

To es saucu par mākslu – par dzīves labsajūtas mākslu.

/Frančesko Dal Zio/

 

HEMPHILIA® zīmols

HEMPHILIA® ir kaņepju kosmētikas līnija, ko jau no 1996. gada ražo un attīsta organiskās kosmētikas uzņēmums FRADA Srl Frančesko Dal Zio vadībā. HEMPHILIA® zīmola pamats ir autentiskas dzīves filozofijas misija – mēs veicinām veselīgāku un dabiskāku dzīvesveidu, kas tuvina mūs vitālam dabas izcelsmes spēkam. Dabas vitalitātes un gudrības iedvesmots redzējums palīdz mums atklāt idejas, uzturēt skaistumu un labsajūtu un radīt jaunu attieksmi pret dzīvi – ilglaicīgu pozitīvo pārmaiņu pamatu.

Kopš 1996. gada FRADA pētniecības un attīstības laboratorijās mēs pētām augu izcelsmes vielu sastāvu un to efektivitāti un veidojam mūsu klientiem maksimāli saudzīgas un efektīvas kosmētikas formulas. Visi HEMPHILIA® produkti tiek ražoti ekskluzīvi pašu rūpnīcā Itālijā.

Stiprinot pausto zīmola filozofiju, HEMPHILIA® kosmētikas līnijas ietvaros mēs piedāvājam daudzveidīgus produktus uz kaņepju bāzes skaistumkopšanai un labsajūtai.

Dabīga kosmētika

Pateicoties īpaši piemeklētajām augu izcelsmes sastāvdaļām, HEMPHILIA® produktu lietošana sniedz īpašas padziļinātas rūpes par ādas veselību. Līdzīgi kā to spēj kosmecevtika (īpaša kosmētisko produktu kategorija ar bioloģiski aktīvām sastāvdaļām, kas ne tikai uzlabo ādas un matu ārējo izskatu, bet arī veicina šūnu iekšējo atjaunošanos), HEMPHILIA® nodrošina pamanāmu efektu un saudzīgu ādas kopšanu ilgtermiņā.

Dabas veltes, kas mums dotas, ir daudz spēcīgākas un bagātākas, nekā varam iedomāties. Lielais modernais izaicinājums kosmētikas ražošanā ir spēja novērtēt to, ko augi, ieskaitot kaņepes, var mums piedāvāt. Iedvesmojoties no dabas, mēs gribam uzlabot dzīves kvalitāti un vairot skaistumu, neapdraudot ne cilvēku, ne apkārtējo pasauli.

Pateicoties gadsimtu gaitā nodotajām tradīcijām, tehnoloģiju un zinātnes attīstības izrāvienam un mūsu izpētei, īpaši par kaņepēm, tagad mēs varam piedāvāt produktus ar ļoti augstu efektivitāti un pārsteidzoši ātriem un pamanāmiem rezultātiem.

Ar HEMPHILIA® produktiem iespējams sasniegt ambiciozus skaistumkopšanas mērķus bez invazīvām procedūrām.

Mēs mīlam Jūs un dabu!

 • Bez fenoksietanola
 • Bez minerāleļļām
 • Bez propilēnglikola
 • Bez parafīna
 • Bez silikoniem
 • Bez BHA/BHT
 • Bez vazelīna
 • Bez akrilātiem
 • Bez sintētiskajām krāsvielām
 • Bez butilēnglikola
 • Bez sintētiskajiem polimēriem
 • Bez parabēniem
 • Bez dimetikona
 • Bez PEG
 • Bez EDTA

Par 70% mazāk plastmasas

Mēs radikāli samazinām mūsu plastmasas patēriņu! HEMPHILIA® komanda ir radījusi ideālu produktu iepakojuma sastāvu, struktūru un svaru, lai mēs varētu patērēt līdz pat 70% mazāk plastmasas salīdzinājumā ar standarta iepakojumu. Un tas vēl nav viss – produktu iepakojumā mēs izmantojam FRADA Srl radītos 2 un 3 slāņu bezgaisa konteinerus, kas ne tikai nodrošina labāku lietošanas pieredzi, bet arī ļauj izmantot par 40% līdz 100% mazāk konservantu.

Par 100% mazāk papīra un kartona

Mums rūp mežu saglabāšana! HEMPHILIA® piedāvā produktus bez tā dēvētā sekundārā iepakojumakārbām un kastītēm, ko parasti izmanto produktu reklāmai veikalu plauktos, un kas nonāk atkritumos uzreiz pēc pirkuma.

Viss, kas negatīvi ietekmē apkārtējo vidi un nav absolūti nepieciešams, nav atļauts: tādi ir HEMPHILIA® principi un biznesa politika.